Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Music

24. února 2014 v 17:59 | Bohďa |  Články

Hudba

Máte rádi hudbu ? Jaká je vaše nejoblíbenější písnička,druhy hudby nebo jakého zpěváka/zpěvačku,DJ,skladatele máte nejraději ?
V tomto článku se zaměřím na hudbu jako takovou a na pár učinkujících ohledně hudby :)

Co rádi posloucháte ? :)

Drum and Bass
-neboli bubeny a basy je oblíben mezi DJi, pořádají se taneční party zaměřené pouze na tento styl hudby (např. DrumHouse)


Dubstep

Př.

Pop music
- neboli populární hudba
Jaký je váš nejoblíbenější popový zpěvák ? Pro 13-ti leté holky možná One direction a Justin Bieber že ? :) pro ostatní možná někdo jiný :)

Př.

Contry hudba
- je americký hudební styl, jehož počátky sahají do koncem 18.století.
Nejhezčí písnička:


Zpěváci,skladatele,DJ
DJ Tiësto.
- světově proslulý nizozemský DJ a producent elektronické taneční hudby. V minulosti používal několik přezdívek, nicméně většina jeho práce je známa pod jménem DJ Tiësto. (nejlepší DJ :D )Avicii (Tim Bergling)
- švédský DJ nominovaný na cenu Grammy, remixer, a hudební producent.Jeho nejznámější díla v poslední době - Wake me up a Hey brother.Pro mě je nejlepší (ohledně hudby).


Miley Cyrus
- americká zpěvačka,herečka,textařka. Proslavila se díky tomu že kdysi učinkovala jako Hannah Montana na kanálu Disney Channel ,ale to se změnilo. Nyní je z ní Miley ,která neustále vyplazuje jazyk. No nevím co si o tom mám myslet ,ale aspoň má dobrý písnička nejvíce jí proslavila píseň Wrecking Ball.
Existuje mnoho dalších druhů hudby a mnoho dalších zpěváku a zpěvaček,DJ a skladatelů.

Jakou hudbu máte rádi vy ? :) Jakého zpěváka/zpěvačku,DJ nebo skladatele máte rádi vy ? :) Podělte se o to s nami v komentářích. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama