Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Březen 2014

Návod na nutella zmrzlinu

27. března 2014 v 19:24 | Bohďa |  Recepty

Nutella zmrzlina

Venku už je krásně a tak máme všichni chuť na zmrzlinu , no jo ,ale jakou ? :O Připravte si domácí nutella zmrzlinu ,která je velmi jednoduchá a hlavně ! SKVĚLÁ !! Zde je návod ,doufám že vyzkoušíte a dobrou chuť :)

Potřebujete:
  • 1 nutellu
  • paličky na zmrzlinu
  • formu na zmrzlinu nebo hrníčky na piknik

Proč chtějí vypadat jako Barbie ?

27. března 2014 v 18:24 | Bea |  Články
Dneska mi prolétlo v hlavě takové téma a tak o něm napíšu !

Určitě jste už někdy viděli třeba v televizi nebo na internetu takové ty dívky a kluky, kteří chtějí vypadat jako barbie - a jestli ne, tak to nevadí. Rozepíšu se o tom tady :)

Vlastně pořádně nechápu, proč chtějí lidé vypadat tak dokonale. Člověk si přece nemůže vybrat jak velké bude mít oči, jak dlouhý nos atd... No dobře, řešením je plastická operace, ale přijde mi, že takoví lidé jich podstoupili aspoň 100.

Tito lidé s jejich miliony plastik mi přijdou nechutní - jsou až moc umělí. A přijde mi, že s dokonalostí jejich vzhled má také daleko.

Například Valeria Lukyanova i když (jak tvrdí) podstoupila jen jednu operaci vypadá divně a neche se mi věřit že podstoupila jen jednu. Možná je to tím, že má prodloužené blonďaté vlasy a spoustu make-upu. Prý vůbec nejí - že žije ze vzduchu ? Tak ta musí být asi úplně padlá na hlavu... A je hrozně hubená - jasně když je někdo hubený tak je to hezký ale toto ? Prostě úplná Barbie...

A pak je tu ještě například Anastasiya Shpagina, Olga Oleynik a pak i Dakota Rose. Pokud chcete vidět jejich fotky, klikněte ZDE.Je tu teda několik obživlých Barbie, ale co by to bylo za Barbie bez Kena ?

A ano, tušíte správně i nějaký ten Ken se tu najde. Jmenuje se Justin Jedlica. Podstoupil asi 90 plastických operací a zaplatil za ně asi pořádný balík.
Odkaz na jeho fotky tu sem dávat nebudu - mohli by být trochu traumatizující :D

Je to chlápek z Ameriky. Podstoupil všemožné operace a to i operaci, aby měl pořádné svaly bez jediné námahy a kapičky potu - prostě nepochopím.

To už je asi všechno. Zajímalo by mě, jaký názor na to máte vy, takže se nebojte a klidně napiště do komentářů.
Děkuji za přečtení :)

Cestování čásem ? Kéž by...

24. března 2014 v 19:13 | Bea |  Témata týdne
Cestování časem... Kéž by to bylo možné - nebo to snad za několik (možná desítek i stovek) let půjde ? Já sama tomu teda nevěřím, ale je dobré přemýšlet, jaké by to bylo kdyby to opravdu šlo :)

Co bych se strojem času udělala já ?
Rozhodně bych se snažila napravit některé mé chyby (pokud by to bylo možné). Pak bych navštívila různé události o kterých se učíme třeba ve škole, nebo nějaké méně známé u kterých se ani pořádně neví, jak to bylo. Tento stroj by určitě přinesl spoustu kladných věcí.

Šel by i stroj času použít ke zlu ?
Určitě ano - lidé už teď jsou hodně vynalézaví... Třeba pomocí přinucení donutit člověka, aby změnil nějaké své rozhodnutí, z něhož by měli ostatní prospěch...

A ještě mě napadla jedna věc - stroj času by šel použít jako výchovnou pomůcku i když ne nějak příjemnou. Asi by se to pak zakázalo, protože by to na jedincích mohlo nechat následky. Ale... Kdejaké učitelce by se líbilo poslat neposlušného žáka třeba do středověku - tam by si s ním už poradili :D

Cestování do budoucnosti ??? Tak to by mě moc nelákalo. Nechtěla bych se podívat do své budoucnosti a do budoucnosti ostatních - přišla by mi to líto, že už vím, jak svůj život prožiju nebo třeba kdy umřu. Někoho by to možná lákalo - mě NE ! Myslím si, že život je plný překvapení a byla by škoda se o ně "ochudit".


To je asi už konec, nic víc mě k tomuto tématu nenapadá...
Děkuji za přečtení :)

Cestování časem

24. března 2014 v 19:00 | Bohďa |  Témata týdne

Cestování časem

Chtěli byste cestovat časem ? Já určitě ano :3 Bylo by to super. Určitě každý z vás děláte chyby,někdy jste někomu něco řekli a pak jste toho litovali a chtěli jste se vrátit třeba o pět minut do minulosti.

Někdo z vás se chce možná kouknout teď jak bude žít v budoucnosti,jestli bude mít manžela,vnoučata,děti... Možná někoho zajíma kdy umře? Ale naopak jsou lidé ,kteří by se nejradši vrátili do minulosti. Mezi tyto lidi patřím i já :) No vzpomeňte si jaké to bylo když jste chodili do školky.

Vaše problémy byly typu,, Achjo mám malo hraček,Proč mi rodiče nechtějí koupit autíčko.... a mnoho dalších blbůstek. Ale co teď? Jaké problémy řešíte teď ? No určitě né takové typu ,,Chci novou Barbie,, to asi těžko že ? Cestování časem by bylo super. Mohli bysme se vrátit do minulosti a potkat se znovu s lidmi ,které už teď ve své přítomnosti nemáme. Moc bych si to přála potkat znovu svou babičku :) Kdybychom mohli cestovat časem možná by k sobě byli lidé hodnější. Když by něco špatného řekli mohli by se vrátit o deset minut zpět a napravit to , myslím si že by to bylo úžasné. Realita je ovšem jiná :( Je jasné že žádný člověk nemůže vymyslet něco takového jako stroj času. Nežijeme totiž v pohádce.


Justin Bieber

23. března 2014 v 22:01 | Bohďa |  Články

Justin Bieber

Uznávaný kanadský zpěvák ,kterého zná snad každý že ? Pamatuji si jak se poprvé dostal do světe showbyznysu .Jeho tehdejší nejznámější píseň ,,Justin Bieber - Baby,, která má už přes miliardu shlédnutí :) Je to úžasné že ve dvanácti se takhle proslavil.

Ale dost o minulosti ! Chci zdůraznit ,že nejsem žádná Beliberka ,která Jusitna zbožňuje a bla,bla,bla... však znáte jak se chovají Beliberky a další takové skupiny. Justina beru prostě jako zpěváka ,který má problémy stejně jako i my ,obyčejní lidé a myslím si že slavní lidé mají dokonce ještě větší problémy než my ! Proč to vlastně říkám že ? Určitě víte o konfliktu že nedávno Justina zatkli a byl ve vězení .V bulváru se oběvovali různé fotky co dělá Justin ve vězení ,ale přitom jen málokdo věřil že ty fotky jsou photoshop.

(Tato fotka není photoshop ,myslela jsem jiné)

Nebo různé vtípky na facebooku že je Justin gay. Viděla jsem jích snad desítky a zas tak moc jsem se nesmála -_- Vážně si myslíte že je Justin gay ? A proč si to vlastně myslíte ?

Můj názor je že mnoho lidí si myslí že je Justin gay kvůli jeho vzhledu ,ale podívejte se kolem sebe to by musel být každej druhej kluk gay. Je pravda že dnešní kluci už nevypadají jako kluci ,ale jako holky. Jednou jsem si tak šla a naproti mě šel nějaký člověk a já jsem si v duchu řekla ,,Je to kluk nebo holka?,, nakonec jsem to teda nezjistila ,ale co už. No to je asi tak vše. Myslím si že každý dělá chyby a nikdo není dokonalí. Vždyť všichni co říkáte že nesnášite Justina ,jak to vlastně můžete říct ? Za prvé: Neznáte ho ! Za druhé: jak už jsem řekla každý dělá chyby. Ovšem ty chyby nesmí být moc závažné !

To je vše a děkuji že jste si udělali čas přečíst si můj článek. :)


Můj názor na vegetariánství, veganství

23. března 2014 v 12:58 | Bea |  Články
Vegetariánství ?
Proč vlastně toto téma ? Ani nevím, prostě mě to tak napadlo...

První otázka, která mě napadla byla: "Má vegetariánství smysl ?"
Určitě ANO ! Já sama mám mooc ráda zvířata. Je mi jich vždycky líto, jak vidím ty jazyky, srdce, játra... v uzenářství apod.
Možná bych byla taky vegetariánkou - kdyby mi tolik nechutnalo kuřecí a krůtí maso, to mám totiž nejraději a dokázala bych se obejít bez šunek. Hovězí a vepřový sním, ale snažím se vůbec nejíst králičí maso. Sama mám doma králíčka Tobyho.


Moje babička chová králíky na maso. Jednou jsem viděla jak děda zabíjí králíka - a od té doby fakt ne! A babička jim zas vždycky říká: " Jen pořádně papejte, ať vás pak můžu hezky zabít !" Přijde mi to celkem brutální, zvířata mají mít šanci také žít. Teď si asi říkáte: "No tady píše takový blbosti že zvířata mají taky žít, ale sama maso jí..." Možná na tom něco bude, ale kuřat nebo třeba hus, kačen mi tak líto není a ostatní maso moc často nejím.

Ale maso má i své plusy. Obsahují hodně důležitých látek, které naše tělo potřebuje.

Důležité látky jsou taky v rybách, ale ty nejím už od malička, občas nějaké rybí prsty, v kterých skoro žádná ryba není.

Veganství ?
Veganství vůbec nechápu. Nevidím jediný důvod proč nejíst třeba vajíčka nebo pít mléko... Vždyť se těm zvířatům neubližuje, teda pokud nejsou v nějakém nevhodném prostředí - je to ale jenom můj názor :)
Klidně napište do komentářů, co si o tom myslíte :) A pokud je někdo vegetarián / vegan, tak ať kldině taky napíše, jaký má na toto názor, proč je vegetariánem / veganem apod...

Děkuji vše, kteří si článek přečetli, čtou a přečtou :P

Čaj

23. března 2014 v 11:58 | Bea |  Články
Další dnešní článek bude o čaji...
Tento článek píšu protože poslední dobou čaj piji docela často.

Nejraději piji ovocné čaje, pak jsou ale dostupné i např. černé a zelené čaje. Černý čaj je také dobrý, ale mě zelený vůnec nechutná. Vám ano ?

Vždycky mám problém se sladěním, nejradši bych si ho hoooodně osladila, ale snažím se krotit.

V dnešní době lze čaj pít na spoustu způsobů. Skvělý je i ledový čaj, který je výborný na léto. Čaj jde pít v každém ročním obdobím. Nebo je tu známý teď populární čaj zvaný Bubble tea (něco jsem o něm psala už ZDE).

A už jste někdo ochutnali čaj s mlékem ? Mí rodiče to pili, když byli malí a někteří lidé si to opravdu chválí, ale já jsem to dosud ještě neochutnala, mám celkem strach, takže mi kdyžtak napište do komentářů, pokud jste to už někdy vyzkoušeli.

S čajem i souvisí Čaj o páté (Anglie), je to něco jako posezení u čaje, ke kterému se jí sušenky.

Čaj je kolem nás a podle mě je skvělý a jde pít na spoustu způsobů. Jaký čaj chutná vám ? :)


Lapač snů ?!

23. března 2014 v 10:56 | Bea |  Témata týdne
Téma týdne! A já ho píšu v neděli, no al co... To je přece jedno :P

Takže lapač snů... Předpokládám, že každý ví, co to je. A pokud ne?

Tak je to taková věcička, která má zahánět zlé sny, ale řekla bych, že v dnešní době to je považováno i za celkem pěkný doplněk. Má indianský původ, protože třeba na různých poutích ho najdete ve stáncích s různými indianskými náramky, kabelkami a tričkama...

V dnešní době si ho lidé i často nechávají vytetovat na kůži... - klik :)

A co si o tom myslím ?
Sama na to nevěřím, ale myslím že jako doplněk to je moc hezký.

Lapač snů se obejvil také v Twilight, což asi každý fanda ví...

Lapač snů :


Co si o tom myslíte vy ? Líbí se vám lapače snů ???
To je teda konec, doufám že článek alespoň trošku potěšil.

Legíny - Leggings

7. března 2014 v 21:05 | Bohďa |  Články

Legíny

Tento článek je spíše pro holky ,ale můžete si to samozřejmě přečíst i vy kluci :3 Já vám v tom bránit nebudu :)
Tak co holky líbí se vám legíny ? Nosíte legíny ? Máte nějaké legíny ?
Já mám hrozně ráda legíny možná nemám nejlepší nohy na nošení legín ,ale to je jedno. Ovšem jedno nepochopím :O Slyšeli jste už někdy někoho že řekl ,, Nechápu jak někdo jako ona může nosit legíny vždyť se koukni na její nohy to nejsou nohy ,ale špeky,, prostě kecy !! No a co ? Každej si může nosit co chce a když vám to vadí tak se na tu holku nekoukejte !!

Už jste někdy viděli podobné obrázky na facebooku třeba ? Achjo lidi tak to pochopte ne každej má postavu snů !! Nikdo není dokonalý a to že holka je více při těle přeci nic neznamená . Co vy můžete vědět jaké má problémy . Uvidíte holku při těle s legínama a hned si pomyslíte samé hnusné věci ,ale co když ta holka má třeba štítnou žlázu vůbec netušíte jaký to je když jste při těle a nemůžete s tím nic udělat ani já to nevím a lituji těch holek co proživájí takové nepěkné věci.Prostě nepochopím !


Ale teď zpět k legínám jako takovým :3
Jaký legíny se vám líbí ? Mě snad všechny :3

Legíny galaxy - Tak tyhle legíny si chci objednat :) Jsou úžasný.A tyto legíny mám už doma :) Jsou úžasné a pohodlné :) Barevné legíny :3 <3


A co vy nosíte legíny ? Jaké máte legíny ? :)

IPhone a iPod gumy :)

5. března 2014 v 20:07 | Bea |  Články
Tento článek bude o gumách - ano o těch, které nosíme v pouzdrech...

Tyto gumy objevila moje skvělá kamarádka Lucka. Jsou se vzorem iPhonu a iPodu. Podle mě vypadají opravdu krásně. Sami se přesvědčte :) :Tak co na ně říkáte ? Mě se moc líbí... Tady jsou ještě nějaké fotky :

Je tu ale jedno mínus. Gumy moc v pěkném stavu nevydrží (ty na předchozích fotkách jsou úplně nové). Po pár použitích nevypadají už vůbec hezky ( k vidění na fotce). Je to celkem škoda, ale je to jen guma, takže si myslím, že to ani jinak zařídit nejde.


Pokud se vám gumy líbí ( a ja doufám že jo :D ) tak nemeškejte a prozkoumejte papírnictví.

Cena ? 7 Kč :) Za tuto částku si můžete koupit buď jeden iPhone nebo dva iPady...

A pokud ve vašem papírnictví nejsou k dostání, tak rozhodně nezoufejte. Můžete si je objednat např. ZDE ( iPhone ) a ZDE ( iPod )

Snad se tento článek líbil a děkujeme za každé přečtení a komentář :)