Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Cestování čásem ? Kéž by...

24. března 2014 v 19:13 | Bea |  Témata týdne
Cestování časem... Kéž by to bylo možné - nebo to snad za několik (možná desítek i stovek) let půjde ? Já sama tomu teda nevěřím, ale je dobré přemýšlet, jaké by to bylo kdyby to opravdu šlo :)

Co bych se strojem času udělala já ?
Rozhodně bych se snažila napravit některé mé chyby (pokud by to bylo možné). Pak bych navštívila různé události o kterých se učíme třeba ve škole, nebo nějaké méně známé u kterých se ani pořádně neví, jak to bylo. Tento stroj by určitě přinesl spoustu kladných věcí.

Šel by i stroj času použít ke zlu ?
Určitě ano - lidé už teď jsou hodně vynalézaví... Třeba pomocí přinucení donutit člověka, aby změnil nějaké své rozhodnutí, z něhož by měli ostatní prospěch...

A ještě mě napadla jedna věc - stroj času by šel použít jako výchovnou pomůcku i když ne nějak příjemnou. Asi by se to pak zakázalo, protože by to na jedincích mohlo nechat následky. Ale... Kdejaké učitelce by se líbilo poslat neposlušného žáka třeba do středověku - tam by si s ním už poradili :D

Cestování do budoucnosti ??? Tak to by mě moc nelákalo. Nechtěla bych se podívat do své budoucnosti a do budoucnosti ostatních - přišla by mi to líto, že už vím, jak svůj život prožiju nebo třeba kdy umřu. Někoho by to možná lákalo - mě NE ! Myslím si, že život je plný překvapení a byla by škoda se o ně "ochudit".


To je asi už konec, nic víc mě k tomuto tématu nenapadá...
Děkuji za přečtení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DorkaJ. DorkaJ. | E-mail | Web | 24. března 2014 v 21:47 | Reagovat

Nuž taký Dejepis s časoletom by som chcela zažiť. Bolo by to úplne o niečom inom ako hodiny typu: "Nadiktujem čislo strany a ty si píš poznámky."
Hmh zneužitie časoletu...znie to ako dobrý námet na príbeh. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama