Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Justin Bieber

23. března 2014 v 22:01 | Bohďa |  Články

Justin Bieber

Uznávaný kanadský zpěvák ,kterého zná snad každý že ? Pamatuji si jak se poprvé dostal do světe showbyznysu .Jeho tehdejší nejznámější píseň ,,Justin Bieber - Baby,, která má už přes miliardu shlédnutí :) Je to úžasné že ve dvanácti se takhle proslavil.

Ale dost o minulosti ! Chci zdůraznit ,že nejsem žádná Beliberka ,která Jusitna zbožňuje a bla,bla,bla... však znáte jak se chovají Beliberky a další takové skupiny. Justina beru prostě jako zpěváka ,který má problémy stejně jako i my ,obyčejní lidé a myslím si že slavní lidé mají dokonce ještě větší problémy než my ! Proč to vlastně říkám že ? Určitě víte o konfliktu že nedávno Justina zatkli a byl ve vězení .V bulváru se oběvovali různé fotky co dělá Justin ve vězení ,ale přitom jen málokdo věřil že ty fotky jsou photoshop.

(Tato fotka není photoshop ,myslela jsem jiné)

Nebo různé vtípky na facebooku že je Justin gay. Viděla jsem jích snad desítky a zas tak moc jsem se nesmála -_- Vážně si myslíte že je Justin gay ? A proč si to vlastně myslíte ?

Můj názor je že mnoho lidí si myslí že je Justin gay kvůli jeho vzhledu ,ale podívejte se kolem sebe to by musel být každej druhej kluk gay. Je pravda že dnešní kluci už nevypadají jako kluci ,ale jako holky. Jednou jsem si tak šla a naproti mě šel nějaký člověk a já jsem si v duchu řekla ,,Je to kluk nebo holka?,, nakonec jsem to teda nezjistila ,ale co už. No to je asi tak vše. Myslím si že každý dělá chyby a nikdo není dokonalí. Vždyť všichni co říkáte že nesnášite Justina ,jak to vlastně můžete říct ? Za prvé: Neznáte ho ! Za druhé: jak už jsem řekla každý dělá chyby. Ovšem ty chyby nesmí být moc závažné !

To je vše a děkuji že jste si udělali čas přečíst si můj článek. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama