Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Proč chtějí vypadat jako Barbie ?

27. března 2014 v 18:24 | Bea |  Články
Dneska mi prolétlo v hlavě takové téma a tak o něm napíšu !

Určitě jste už někdy viděli třeba v televizi nebo na internetu takové ty dívky a kluky, kteří chtějí vypadat jako barbie - a jestli ne, tak to nevadí. Rozepíšu se o tom tady :)

Vlastně pořádně nechápu, proč chtějí lidé vypadat tak dokonale. Člověk si přece nemůže vybrat jak velké bude mít oči, jak dlouhý nos atd... No dobře, řešením je plastická operace, ale přijde mi, že takoví lidé jich podstoupili aspoň 100.

Tito lidé s jejich miliony plastik mi přijdou nechutní - jsou až moc umělí. A přijde mi, že s dokonalostí jejich vzhled má také daleko.

Například Valeria Lukyanova i když (jak tvrdí) podstoupila jen jednu operaci vypadá divně a neche se mi věřit že podstoupila jen jednu. Možná je to tím, že má prodloužené blonďaté vlasy a spoustu make-upu. Prý vůbec nejí - že žije ze vzduchu ? Tak ta musí být asi úplně padlá na hlavu... A je hrozně hubená - jasně když je někdo hubený tak je to hezký ale toto ? Prostě úplná Barbie...

A pak je tu ještě například Anastasiya Shpagina, Olga Oleynik a pak i Dakota Rose. Pokud chcete vidět jejich fotky, klikněte ZDE.Je tu teda několik obživlých Barbie, ale co by to bylo za Barbie bez Kena ?

A ano, tušíte správně i nějaký ten Ken se tu najde. Jmenuje se Justin Jedlica. Podstoupil asi 90 plastických operací a zaplatil za ně asi pořádný balík.
Odkaz na jeho fotky tu sem dávat nebudu - mohli by být trochu traumatizující :D

Je to chlápek z Ameriky. Podstoupil všemožné operace a to i operaci, aby měl pořádné svaly bez jediné námahy a kapičky potu - prostě nepochopím.

To už je asi všechno. Zajímalo by mě, jaký názor na to máte vy, takže se nebojte a klidně napiště do komentářů.
Děkuji za přečtení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama