Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Květen 2014

Čokoládové taštičky

10. května 2014 v 14:10 | Bohďa |  Recepty

Čokoládové taštičky

Tak po dlouhé době zase nějaký nový recept. :) Tento recept patří mezi mé oblíbené. Chutná to totiž skvěle.
Suroviny:
  • nutella nebo lískooříškový krém
  • listové těsto
Zde je návod a doufám že se vám bude líbit a vyzkoušíte :)


Styl

5. května 2014 v 18:46 | Bohďa |  Témata týdne

Styl

,,Styl,, no každému se vybaví pod pojmem styl něco jiného např. styl hudby, styl tance, styl oblékání .....
Styl hudby:
Každý máme svůj styl hudby jeden poslouchá české písničky ,druhý zase anglické a české nemůže ani slyšet. Někdo má rád popovou muziku někdo zase rockovou. Prostě každý máme svůj styl písniček že ano ? Moje kamarádka poslouchá Kabáty což já například nechápu protože české písně nepatří mezi mé oblíbené. :)

Styl tance:
Pokud tancujete máte svůj styl. Vyučující ,který vás učí tanec vás učí choreografii podle jeho stylu ,ale vy si stejně jedete to svoje :3 Je to váš styl tak proč ho měnit :)

Styl oblékání:
No o tomto tématu se teď hodně mluví že ? Kdo má totiž SWAG je cool a ty ostatní jsou křupani ,aspoň mně to tak někdy přijde. Myslím si ,že každý máme svůj styl oblékání a pokud někdo jinej třeba nosí kalhoty na hlavě tak vám to může být úplně ukradený ,co vy víte třeba si myslí že vynalezl nějakej novej styl oblékaní.

No to je vše a děkuji za přečtení a co vy co si myslíte o stylu hudby,tance,oblékání atd. ? :)


Závislost (hrozba)

3. května 2014 v 19:33 | Bohďa |  Témata týdne

Závislosti

Bea už psala k tomuto tématu týdne a tak nevím jestli se v něčem nebudu opakovat protože jsem si její článek nečetla ,tak snad vám to nebude vadit.
Závislosti, no každý si možná vybaví svou závislost. Asi typické závislosti jako ,,závislost,, na alkoholu,cigarety atd.... jsou teď všude kolem nás.
Já osobně nejsem závislá ani na alkoholu,cigaretách atd. protože na takové věci mám času dost ,ale úplně ze všech věcí jsem nejvíce závisla na čokoládě. :3 To asi hodně lidí viďte ? :)

Když se někdy koukám na ty dokumenty o obezitě v Americe je mi z toho špatně.
Možná si říkáte jak může být někdo závislí na jídle přece se umím ovládat ne ? Ale vidíte všechno je možné a upřímě myslím že jídlo patří mezi ty nejhorší závislosti protože jídlo umí z pracovitého,veselého,hyperaktivního člověka udělat bezmocného,smutného,líného člověka pro kterého je těžké přejít z jednoho pokoje do druhého natož chodit támhle několik km.

Trošku více jsem rozvinula závislost na jídle. Samozřejmě existuje mnoho závislostí nejen na jídle,alkoholu,cigaretách .... asi abych to zhrnula ,,závislost,, si můžete udělat na jakékoli věci,osobě či zvířeti. Závislost je hrozba proto si na ní dávejte pozor !!

To je vše a děkuji za přečtení. :)


Kiwi v čokoládě

3. května 2014 v 19:15 | Bohďa |  Recepty

Kiwi v čokoládě :)

Tak vám tu opět přidávám další návod po dlouhé době,snad se vám bude líbit a vyzkoušíte.
Suroviny:
  • 2 čokolády
  • kiwi
  • paličky na zmrzlinu
Zde je návod a pokud vyzkoušíte tak vám přeji dobrou chuť :)


Závislosti !

2. května 2014 v 21:04 | Bea |  Témata týdne
Takže další téma týdne... A toto téma mám nyní čistě v paměti, protože to probíráme ve výchově ke zdraví :)

Existuje spoustu závislostí - člověk si může vlastně vytvořit závislost úplně na všem.

Mezi ty (podle mě) nejhorší závislosti patří alkohol, drogy a hrací automaty. Váhám jestli lidé s takovou závislostí škodí víc sobě nebo ostatním... Právě spousta celebrit mají nějakou takovou závislost. A není jich málo ! Kvůli těmto závislostem často přicházíme o skvělé hudebníky, herce ...

Potom tu jsou takové ty méně škodlivé závislosti.

Ale ráda bych se rozepsala o jedné konkrétní věci. Znáte pořad nejšílenější úchylky ? Doufám, že většina ano :) Z některých těch věcí je mi pěkně blbě. Třeba píchání se včelama, pití laků na nehty, jezení skla nebo popela z urny ??? Přijdou mi ti lidé nenormální. Opravdu si člověk může závislot vytvořit na všem i když některé věci mi přijdou nemožné...

Pokud máte zájem, můžete se na nějaký díl tohoto pořadu kouknout ZDE


To už bude asi všechno, nic víc mě nenapadá, jaký máte na závislosti názor vy ? :)