Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Závislost (hrozba)

3. května 2014 v 19:33 | Bohďa |  Témata týdne

Závislosti

Bea už psala k tomuto tématu týdne a tak nevím jestli se v něčem nebudu opakovat protože jsem si její článek nečetla ,tak snad vám to nebude vadit.
Závislosti, no každý si možná vybaví svou závislost. Asi typické závislosti jako ,,závislost,, na alkoholu,cigarety atd.... jsou teď všude kolem nás.
Já osobně nejsem závislá ani na alkoholu,cigaretách atd. protože na takové věci mám času dost ,ale úplně ze všech věcí jsem nejvíce závisla na čokoládě. :3 To asi hodně lidí viďte ? :)

Když se někdy koukám na ty dokumenty o obezitě v Americe je mi z toho špatně.
Možná si říkáte jak může být někdo závislí na jídle přece se umím ovládat ne ? Ale vidíte všechno je možné a upřímě myslím že jídlo patří mezi ty nejhorší závislosti protože jídlo umí z pracovitého,veselého,hyperaktivního člověka udělat bezmocného,smutného,líného člověka pro kterého je těžké přejít z jednoho pokoje do druhého natož chodit támhle několik km.

Trošku více jsem rozvinula závislost na jídle. Samozřejmě existuje mnoho závislostí nejen na jídle,alkoholu,cigaretách .... asi abych to zhrnula ,,závislost,, si můžete udělat na jakékoli věci,osobě či zvířeti. Závislost je hrozba proto si na ní dávejte pozor !!

To je vše a děkuji za přečtení. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama