Ask. fm Bea Bohďa Instagram Bea Bohďa

Nejméně podařený den prázdnin

28. srpna 2014 v 17:23 | Bea |  Články
Prázdniny už končí... A to dost rychle! Ještě by mohli chvíli počkat ne ? :)
Tento článek bude o dni který se stal tyto prázdniny a zrovna dvakrát nevyšel tak jak jsme všichni chtěli...

Zrovna jsem byla na chatě máminy kamarádky. Bylo nás tam hodně dětí, jak starších tak i mladších než já a pak i naše mamky samozřejmě :)

Ten den jsme ráno chtěli vyrazit do Jánských Lázní, teda spíš ostatní chtěli vyrazit, já ne. Už ráno bylo obrovské vedro a dusno. Nejdřív jsem tam nechtěla het protože jsem tam už byla a navíc mi v takových vedrech většinou rozbolela hlava, ale nakonec jsem přece jen souhlasila. Na programu bylo nějaká ta procházka po náměstí a pak Černá hora.


Byl to den stvořený pro výlet... Tak jsme se všichni nahrnuli do aut a vyrazili jsme. Jenomže po chvilce jsme zahlédli veký černý mrak, který nevypadal vůbec dobře. Říkali jsme si že nás třeba mine ale kde že.. Výlet nám břekazila obrovská bouřka. V mžiku ale dospělí vymysleli záložní plán - zámek v Babiččině údolí. Jenže osud nám nepřál se kamkoli podívat...

Při zastavení kvůli poradě jedno z aut zapadlo do bahna. Auto se podařilo vytáhnout ale všichni byli úplně promočení (kromě mě :D ).

Ta druhá a i horší věc se stala mě. U té chaty kde jsme byli byla kolem stromu taková houpačka. Ne taková klasická ale zavěšená na stromě a provaz se dával mezi nohy. A mě to samozřejmě vůbec nešlo ! To bych nebyla já kdybych si nevzala do hlavy se to naučit. Takže co se mi přesně stalo ?

Zhoupla jsem se ale dost nešikovně, takže jsem zády narazila do stromu s vyčnívajícím kořenem a do keříku růží.. Já vím, jsem šikulka :D Takže jsem skončila na chirurgii se třema stehama na zádech :P


A jaká příhoda či zranění se stala o prázdninách vám ? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama